Понеділок 09 грудня 2019 р. 15:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

З Днем Конституції України!

Наше сьогодення та суспільно-політичний устрій настільки складні, що потребують регулювання та чітких правил. Тільки їх дотримання забезпечить такі умови, за яких суспільство та держава будуть розвиватись. У той же час буде захищена кожна людина, чиї права та свободи є найвищою цінністю. Все перелічене і передбачено Конституцією України, яка визначає правові та державницькі орієнтири нашої країни.

Вже сучасна незалежна України не раз переживала політичні протистояння та революційні збурення. І тільки визнання більшістю учасників політичних процесів верховенства права дозволяло зберігати нашу державу.

З нагоди свята бажаю всім чернігівцям добра і злагоди. А суспільству та громаді – взаємоповаги та згуртованості, через які пролягає шлях до розвитку.

З Днем Конституції України!

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

28 червня 2019 р.