Понеділок 09 грудня 2019 р. 15:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Владислав Атрошенко: Контролювати будівельні процеси на міських об’єктах - це щоденна звичайна робота міського голови

Усі об’єкти та процеси будівництва в місті контролює особисто Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він постійно спілкується з підрядними організаціями щодо стану справ на об`єктах, звертає їх увагу на недоліки. Адже чинними та головними правилами будівництва в місті так і залишаються: якісно виконані роботи та за "розумні" (мінімальні) гроші.

Сьогодні, 26 червня, Владислав Атрошенко перевірив хід будівельних робіт на декількох об’єктах: реконструкцію Красної площі та нижньої частини Валу, ремонт підземного переходу до мікрорайону Шерстянка, а також ремонт КП «Міський Палац культури» та ЗОШ №5.

Відсоток виконаних робіт на кожному майданчику різний.

На об'єктах міський голова спілкувався з працівниками підрядних організацій, безпосередньо з фахівцями, які виконують роботи.

Пресслужба Чернігівської міської ради

26 червня 2019 р.