Середа 19 червня 2019 р. 02:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

26 травня – традиційний масовий велопробіг у Чернігові

26 травня – всеукраїнський велодень. У Чернігові його відзначать традиційним масовим велопробігом, який відбудеться в нашому місті вже водинадцяте.

Його мета – розвиток і популяризація велоруху. Велодень у Чернігові цього року буде тематичним: присвяений екології та безпеці руху.

Початок реєстрації учасників – о 10.00. Реєстрація відбуватиметься на Алеї героїв біля малої сцени. Колона буде формуватися на проспекті Миру з боку музичного училища.

Маршрут трохи нагадує традиційний, але в зворотному напрямку:

- після старту учасники повертають ліворуч і їдуть по вул.Преображенській;

- повертають на вул.Гончу і по ній до проспекту Перемоги;

- далі праворуч до П’яти кутів і наверх до вул. 1 Травня;

- потім праворуч і вниз по вул.Рокоссовського до ЧНТУ;

- далі повертають праворуч – і по Шевченка до Будинку офіцерів;

- звідти колона повертає праворуч і фінішує в Центральному парку культури та відпочинку.

Організатори готують, серед іншого, традиційні конкурси: на кращий вело-look команди і родини, наймолодшому і найстаршому велосипедистам та інші. Докладніше про них - у відео нижче.

Після велопробігу Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради запрошує бажаючих на волейбольні майданчики міського пляжу «Золотий берег», де командам будуть забезпечені спортінвентар і суддівство. А тих учасників, хто візьме з собою все для пікніку, проведуть на пікнік-зону, де теж організовується спільний відпочинок.

23 травня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?