Середа 19 червня 2019 р. 01:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Розпочинається прийом заявок до табору молодіжного активу міста «Перехрестя-Юнь-2019»

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради оголошує початок прийому заявок від претендентів на участь у таборі молодіжного активу «Перехрестя-Юнь-2019».

Табір проводиться для підготовки молодіжного активу міста і цього року буде збиратися вже 14-й рік поспіль. До нього запрошуються учні 9-11 класів з активною громадянською позицією.

Зміна триватиме з 27 серпня по 01 вересня. Місце перебування - дитячий табір  "Дивосвіт" (Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Седнів). Участь у таборі безкоштовна.

Бажаючі мають заповнити заявку, до складу якої входить мотиваційний лист. Заповнену анкету потрібно надіслати на адресу:
molod@chernigiv-rada.gov.ua

Конкурсний відбір учасників буде проводитися оргкомітетом з огляду на досягнення та активну життєву позицію кандидатів.

Програма табірної зміни передбачає:

• цікаві воркшопи;
  • тематичні заняття;
  • командні ігри;
  • тренінги;
  • квести;
  • майстер-класи;
  • бесіди;
  • рухливі ігри;
  • екскурсії;
  • вечірні розважальні програми.

За більш детальною інформацією можна звертатися за номерами:

774-000, 774-134 – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради

13 травня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?