Середа 12 грудня 2018 р. 03:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Анонс

Матеріали на конкурс громадських проектів щодо дітей і молоді приймаються до 30 листопада

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради повідомляє про продовження терміну прийому матеріалів на конкурс проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста Чернігова. Конкурс проводиться в рамках реалізації Програми «Молодь міста Чернігова на 2017-2020 роки».

Матеріали на конкурс приймаються за напрямком «Заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) приймаються до 17:00 год 30 листопада 2018 року за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Додаткова інформація за телефонами: 774-000, 774-134 (Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради) та ел. скринька: molod@chernigiv-rada.gov.ua.

 

Документація конкурсу та форми для заповнення

 

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради

02 листопада 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.