Неділя 18 листопада 2018 р. 20:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Оголошується конкурс громадських проектів щодо дітей і молоді

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста Чернігова в рамках реалізації  Програми «Молодь міста Чернігова на 2017-2020 роки» .

Конкурс оголошується за наступними напрямками:

- «Заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.;

- «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) – до 17:00 год  01 листопада 2018 року за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Додаткова інформація за телефонами: 774-000, 774-134 (Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради) та ел. скринька: molod@chernigiv-rada.gov.ua

Документація конкурсу та форми для заповнення

За інф. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

01 жовтня 2018 р.