Четвер 18 липня 2019 р. 10:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Підрядника, який затягує спорудження каплички, замінять

Вже другий рік на кладовищі Яцево триває будівництво каплички Архістратига Михаїла - біля сектору, де поховані загиблі в АТО чернігівці.

Вартість проекту 1,6 млн грн. Залишилось виконати робіт орієнтовно на 500 тис. грн.

Місто вже кілька разів авансувало підряднику роботи, наприклад, на виготовлення купола. Втім на даний час будівництво не завершено. Термін виконання робіт - до кінця вересня, але представники будівельної організації вже просили перенести термін ще на місяць чи до кінця року.

Міський голова Владислав Атрошенко попросив підрядника, через дії якого досі на кладовищі немає каплички, більше не працювати у місті.

"Це не просто якийсь будівельний майданчик. Капличка споруджується на прохання сімей загиблих героїв. І відноситись до будівництва потрібно відповідним чином, " - наголосив міський голова.

За дорученням очільника міста, найближчими днями у міській раді вивчать можливість передати об'єкт іншій будівельній організації.

Прес-служба Чернігівської міської ради

25 вересня 2018 р.