Неділя 17 листопада 2019 р. 01:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський голова підрядникам: організовуйте роботу так, щоб щоб створювати якнайменше незручностей містянам

Владислав Атрошенко доручив підряднику, який виконує роботи з укладання плитки по вул.Шевченка, працювати так, щоб створювати якнайменше незручностей для жителів Чернігова.

Зауваження міського голови - підрядник має у першу чергу ремонтувати ті частини тротуарів, якими найчастіше користуються люди.

Також, на думку міського голови, не потрібно перед підготовкою основи для укладання плитки ламати асфальт на десятки чи сотні метрів уперед. Адже потім люди тижнями змушені фактично перестрибувати через шматки асфальту, бруднити взуття, навіть можуть травмуватись.

"Потрібно працювати з розумом. Навіщо ламати асфальт на половину вулиці? Плануйте роботи відповідним чином", - доручив міський голова.

Прес-служба Чернігівської міської ради

25 вересня 2018 р.