Середа 23 жовтня 2019 р. 15:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Для реалізації заходів з енергозбереження у Чернігові провели енергоаудити всіх лікарень

Сьогодні, 18 червня, в Чернігівській міській раді презентували результати енергоаудитів будівель міських лікарень міста. У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Олександр Шевченко, заступник міського голови Ольга Хоніч, директор проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», GIZ  Грегор Брьомлінг, представник Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Ірина Савинкова. Також на заході були присутні представники закладів охорони здоров’я.

   

Вітаючи учасників заходу, Ольга Хоніч нагадала, що перший енергоаудит був проведений у міській лікарні №2 у грудні минулого року. Наразі на умовах співфінансування з Проектом проведені енергоаудити інших 46-ти будівель медичних закладів міста. За рахунок коштів Проекту проводилися також навчання адміністративного та технічного персоналу медичних закладів міста. 

За словами начальника управління економічного розвитку міста Людмили Максименко, Чернігів не вперше проводить енергоаудити бюджетних установ, зокрема, вже пройшли аудити закладів освіти міста – шкіл та дитячих садків. Їх результати були покладені в основу Програми "Підвищення енергоефективності в установах освіти м. Чернігова на 2015–2019 роки". Втім, лікарні – це досить складна система, яка потребує фахового підходу й у цьому місту допомагають фахівці компанії GIZ.

 

Проведення енергоаудиту необхідно для визначення шляхів економії енергоресурсів, коштів та створення комфортного мікроклімату в медичних закладах. За результатами складених звітів всіх закладів бюджетної сфери експертами GIZ спільно з містом будуть визначені найбільш ефективні заходи, що реалізовуватимуться як демонстраційні.

Довідково:

Учасниками проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що впроваджується компанією GIZ, є два українські міста - Чернігів і Суми.

Вартість енгергоаудитів у Чернігові, виконаних на умовах співфінансуванння з Проектом – 516 тисяч грн, з них кошти GIZ– 361 тис. грн, міського бюджету – майже 155 тис. грн.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради 

18 червня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.