Субота 20 жовтня 2018 р. 20:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Зупинку громадського транспорту "Проспект Перемоги" на перехресті з вул. Гончою перенесено

З 17 травня (четвер) зупинку громадського транспорту «Проспект Перемоги» буде перенесено вперед по ходу руху громадського транспорту в місце за адресою:  проспект Перемоги, 105-107 (за перехрестям просп. Перемоги з вул. Гончою, магазин АТБ).

Перенесення проведене з метою приведення параметрів зупинки громадського транспорту «Проспект Перемоги» у відповідність із вимогами розділу "3" Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту, затверджених Наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.95 р. N 21 та з урахуванням закінчення процесу облаштування зупинки громадського транспорту біля буд. № 107 по проспекту Перемоги.

За інф. Управління транспорту та зв'язку Чернігівської міської ради

15 травня 2018 р.