Вівторок 21 серпня 2018 р. 14:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

17 травня – тренінг з написання проектів Бюджету участі

На подачу проектів Бюджету участі 2018/2019 залишилося вже менше трьох тижнів!

Для всіх, хто вже працює зараз над написанням проекту, або збирається його писати і подавати, або навіть просто хотів би зробити це в майбутньому – цього четверга, 17 травня, проводиться тренінг з написання проектів.

Час початку – 17.00,

Місце – Чернігівська міська рада (вул. Магістратська, 7, ІІ поверх, велика зала).

Вхід вільний.

Завдання тренінгу – дати практичні й корисні знання, відповісти на всі запитання, які виникли в процесі підготовки проектів. Увага буде приділена всім розділам проекту, в тому числі – формуванню бюджетної частини.

Спікери – фахівці Чернігівської міської ради та члени робочої групи з бюджету участі в м. Чернігові.

Прес-служба Чернігівської міської ради

14 травня 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?