Субота 20 жовтня 2018 р. 20:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Його мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати. Даються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Встановлюється рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

05 березня 2018 р.