Субота 16 лютого 2019 р. 12:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

На зустрічі туристичного активу представлять проект вуличної скульптури – назви міста

На робочу зустріч туристичного активу Чернігівщини 13 лютого 2018 року о 15:00 профільний відділ Управління культури та туризму Чернігівської міської ради запрошує представників туристичних операторів та агентств Чернігова, екскурсоводів, представників готельних комплексів та хостелів, громадські організації, активістів та зацікавлених в розвитку туризму в Чернігові та області.

Такі робочі зустрічі туристичного активу проводяться раз на місяць для обговорення ідей та проектів, напрацювання варіантів рішень для підвищення туристичної привабливості міста.

Цього разу розглядатимуться питання:
- відкриття туристичного сезону в Чернігові 2018;
- створення туристичного продукту.

Окремим питанням на розгляд  за ініціативи депутата Чернігівської міської ради Наталії Хольченкової буде представлений проект «Вулична скульптура «ЧЕРНІГІВ – місто легенд», який реалізується в «Бюджет участі 2018».
Вулична скульптура «ЧЕРНІГІВ – місто легенд» має на меті популяризацію бренду міста серед його мешканців і гостей. Встановлення вуличних скульптур – логотипу або назви міста - є популярним трендом в усьому світі. Проект даної скульптури втілює велич багатолітньої історії Чернігова та сучасні дизайнерські рішення. Виконання вуличної скульптури у вигляді логотипу Чернігова актуальне для розвитку туристичної привабливості міста. Адже саме фотографування на фоні скульптури – назви міста - є найбільш популярними фото в соціальних мережах серед туристів.

Місце проведення зустрічі – Управління культури та туризму, вул. Кирпоноса, 9, 2-й поверх, конференц-зал
Довідки за телефоном:

0462 777-051
+38 099 30 60 383

09 лютого 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.