Четвер 18 січня 2018 р. 19:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Владислав Атрошенко цього року зробить зустрічі з чернігівцями за місцем проживання частішими

Для того, щоби набагато більше чернігівців отримали змогу поспілкуватися з міською владою напряму, Чернігівський міський голова має намір започаткувати в цьому році регулярні зустрічі з жителями міста в різних районах Чернігова. Робити їх він планує кожні два тижні або й частіше. Окрім міського голови, присутніми там будуть і керівники різних міських служб, тож багато комунальних питань на таких зустрічах можуть знайти своє вирішення або почати шлях до нього.

Це Владислав Атрошенко анонсував сьогодні на традиційній щотижневій розширеній нараді:

-      Треба, щоб у кожному районі ми з вами побули. Це буде стимулювати і житлово-комунальне господарство, і всі служби. Це і вам буде корисно, бо почуєте від громадян багато цікавого, -  сказав він.

Застрічі керівництва міста з жителями за місцем проживання час від часу проводилися й раніше, але про їх регулярність і системність не йшлося.

Прес-служба Чернігівської міської ради

09 січня 2018 р.