Субота 25 листопада 2017 р. 09:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Увага! Військові навчання!

Сьогодні, 12 вересня, по всій території України розпочалися командно-штабні навчання «Непохитна стійкість 2017». Зокрема, й на території Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗС України нагадує про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію. У районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

Медіацентр МО України в Чернігові

chmedia@ukr.net