Четвер 21 вересня 2017 р. 02:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

15 вересня - конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

15 вересня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування управління адміністративних послуг міської ради:

- адміністратора відділу реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу).

О 8-ій годині – письмовий іспит;

О 15-й годині – засідання конкурсної комісії та співбесіда.

11 вересня 2017 р.