Понеділок 23 липня 2018 р. 12:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

У Чернігові презентували технологію онлайн-освіти МІЙКЛАС

У Чернігові презентували технологію онлайн-освіти МІЙКЛАС   Управління освіти Чернігівської міської ради відвідав керівник інноваційного онлайн-ресурсу YACLASS Валерій Нікітін (Латвія). Він презентував освітянам технологію електронного тестування та генерування завдань з різних шкільних предметів, яка з успіхом апробована в 10-ти європейських країнах.
 
  Інтернет-платформа МІЙКЛАС, що є частиною європейського онлайн-ресурсу YACLASS, відкриває нові сучасні можливості для школярів, вчителів та батьків. Зокрема, дозволяє педагогу економити час при складанні контрольних завдань і одночасно є інструментом для тренування або оцінки знань школярів.
23 липня 2018 р.

Увага! 25 липня з 17:00 до 22:00 год буде обмежений рух автотранспорту на ділянці дороги по вул. Шевченка

Увага! 25 липня з 17:00 до 22:00 год буде обмежений рух автотранспорту на ділянці дороги по вул. Шевченка   Для забезпечення безпеки і правопорядку під час футбольного матчу між командами «Десна»-«Шахтар» 25 липня з 17:00 до 22:00 буде обмежений рух автотранспорту на ділянці дороги по вул. Шевченка від вул. О.Молодчого до вул. Рокоссовського, крім громадського транспорту.
 
  Нагадуємо, що через стадіон ім. Ю. Гагаріна рухаються такі автобусні маршрути №№ 16; 25; 27; 30; 39; 42; 44, а також тролейбусні маршрути №№ 1; 8; 9.
23 липня 2018 р.

На виїзді з Чернігова в напрямку Гомеля – об’їзд (Додане відео)

На виїзді з Чернігова в напрямку Гомеля – об’їзд (Додане відео)   Для порятунку об’єктів у районі ЗАЗу від підтоплення та руйнування, у зв’язку з перекачуванням води через пр. Миру в цьому районі та аварійним ремонтом дороги перекрито ділянку пр. Миру на виїзд з міста в напрямку Гомеля. Обїзд даної ділянки рекомендують через вул. Квітневу -вул. Елеваторну - трасу м01(е95) Київ-Нові Яриловичі
 
 
  Змінять рух автобуси 2, 2 а, 22.
 
  №42 не доїжджає до кінцевої зупинки «Протитуберкульозний диспансер»,розветається на перехресті вул. Кільцевої та пр.Миру.
21 липня 2018 р.

Чернігів знову протистоїть сильним зливам. Задіяні всі міські служби, ситуація контрольована

Чернігів знову протистоїть сильним зливам. Задіяні всі міські служби, ситуація контрольована   У зв'язку з сильними зливами в Чернігові в суботу, 21 липня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збиралася о 12.00. Її засідання провів Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  Ситуація по місту після сьогоднішнього дощу контрольована і значно легша ніж була 30 червня.
 
  На вулицях Декабристів і Михайла Могилянського підтопило розташовані в пониженнях двори, але через поріг вода зайшла тільки в одному будинку. Там одразу надана допомога ДСНС з відкачування, надзвичайна ситуація ліквідовується. У трьох багатоповерхівках підтопило підвали – там теж ситуація контролюється і ліквідовується.
21 липня 2018 р.

Орієнтовний план основних заходів з 23 по 27 липня 2018 року

Орієнтовний план основних заходів з 23 по 27 липня 2018 року   23.07.18 - 08.00
  Засідання міської конкурсної комісії
  (зал засідань виконавчого комітету міської ради)
  Фесенко С.І.
20 липня 2018 р.

У Чернігові вперше за останні роки буде створено два дитячих будинки сімейного типу

У Чернігові вперше за останні роки буде створено два дитячих будинки сімейного типу   У Чернігові створюється ще два дитячих будинки сімейного типу. Про це говорилося вчора, 19 липня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Рішенням виконкому надана гарантія перед Чернігівською облдержадміністрацією виконання опоряджувальних робіт в двох шестикімнатних двоповерхових квартирах, що будуть придбані за рахунок субвенції з державного бюджету. У цих квартирах створюватимуться два дитячі будинки сімейного типу, у яких виховуватимуться загалом 18 дітей. Одна родина матиме 10 дітей, а друга – 8. Кожна з цих сімей має одну свою рідну дитину та поповнюється ще 5 дітьми, яких доля лишила без рідних батьків. Крім того, ці дві квартири матимуть статус службового житла.
  Як повідомила Директор центру Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Мазур, загалом на обліку перебуває 35 дітей, які потребують сімейного виховання. До цього часу в Чернігові вже кілька років не функціонували дитячі будинки сімейного типу.
20 липня 2018 р.

Всі тарифи мають бути економічно обґрунтовані, щоб люди розуміли, скільки сплачують вони і скільки - бюджет

Всі тарифи мають бути економічно обґрунтовані, щоб люди розуміли, скільки сплачують вони і скільки - бюджет   Всі тарифи на будь-які послуги комунальних підприємств мають бути не занижені, а економічно обґрунтовані. Навіть якщо йдеться про соціальні послуги, за які чернігівці (враховуючи рівень зарплат у нашому місті) сьогодні не сплачуватимуть повну реальну ціну. У таких випадках з бюджету треба компенсувати частину вартості послуги, але людям все одно треба показувати об’єктивні цифри – скільки насправді коштують ці роботи, скільки з цієї суми сплачують вони і скільки - бюджет.
 
  Про це говорив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 липня на засіданні виконкому міської ради.
20 липня 2018 р.

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста   - Я звертаюся до всіх чернігівців, членів виконкому, депутатського корпусу з проханням, щодо маленького, але зрозумілого напрямку. Давайте ми спільно розуміти, що в 21 столітті таких малих архітектурних форми (МАФ), як металеві гаражі, потрошку, крок за кроком, потрібно позбуватися і сприймати це з розумінням, як плюс для всіх, а не як мінус. Це плюс для міста, а значить плюс для містян, всі від цього виграють. Коли гараж демонтують - для когось це розцінюється як втрата. Але якщо це наше місто і на його території буде 2000 металевих гаражів, зупинкових комплексів та інших МАФів незрозумілої форми, конструкцій та кольорів - то всі не здобудуть, а втратять від цього, - з такими словами Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців сьогодні під час засідання виконкому, на якому було дано згоду на знесення чергових 69 незаконно встановлених гаражів.
19 липня 2018 р.

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня   Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову аномальною зливою. Сьогодні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила підсумковий документ – Розрахунок збитків, нанесених внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася в Чернігові 30 червня 2018 року, та коштів, витрачених на ліквідацію її наслідків.
  Згідно з проведеними розрахунками, загальна сума збитків склала 58 млн 346 тис. 493 грн.
 
  В тому числі по житловим будинкам та домогосподарствам – 31 354 014 грн.
19 липня 2018 р.

Всього сторінок (1042)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.