Четвер 21 вересня 2017 р. 00:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Через аварію на вул. Толстого тролейбус №8 тимчасово не працюватиме

Через аварію на вул. Толстого тролейбус №8 тимчасово не працюватиме   Сьогодні, 20 вересня, по вул. Толстого стався провал дороги.
 
  Як прокоментували в управлінні житлово-комунального господарства міської ради, імовірною причиною стало підмивання грунту водою, яка потрапила під асфальт через колодязь телефонної мережі. Зараз фахівці з'ясовують причини та всі обставини події більш точно. Після усунення причин будуть розпочаті відновлювальні роботи.
20 вересня 2017 р.

Приймаються пропозиції щодо подальшої долі конструкції «Я люблю Чернігів»

Приймаються пропозиції щодо подальшої долі конструкції «Я люблю Чернігів»   Виконавчий комітет Чернігівської міської ради оголошує про збір пропозицій щодо зміни вигляду та/або місця розташування конструкції «Я люблю Чернігів», яка викликала активне обговорення та полярні думки при розміщенні на Алеї героїв.
 
  Пропозиції від чернігівців приймаються в письмовому вигляді як на поштову, так і на електронну адреси Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради:
 
  14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 82
  Електронна адреса: arhitektura@chernigiv-rada.gov.ua
20 вересня 2017 р.

22 вересня: прес-конференція

22 вересня: прес-конференція   22 вересня 2017 року відбудеться прес-конференція з начальниками кращих військових оркестрів Збройних Сил України.
 
 
 
  У прес-конференції беруть участь:
 
  - начальник Військово-музичного управління Збройних Сил України – Головний військовий диригент, народний артист України, полковник Володимир Дашковський;
 
  - начальник оркестру Почесної варти Київського окремого полку Президента України ім. Б. Хмельницького (м. Київ), полковник Михайло Рябоконь;
 
  - начальник Центру – начальник військо-оркестрової служби Повітряних Сил Збройних Сил України підполковник Роман Береговий (м. Вінниця);
20 вересня 2017 р.

Чернігівський міський голова привітав ветеранів з Днем міста

Чернігівський міський голова привітав ветеранів з Днем міста   Сьогодні в Чернігівській міській раді відбулась урочиста зустріч з колишніми партизанами та підпільниками з нагоди святкування Дня міста та Дня партизанської слави. Ветеранів гостинно зустрів Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  У привітальному слові міський голова подякував ветеранам за їхні подвиги в ті воєнні роки.
  - Дякую всім вам. Ви є живим символом тих, хто визволяв наше місто. Ми відзначаємо священну дату – 21 вересня. Знаю, що в строю вже менше 300 учасників бойових дій 1941-1945 років і переважна більшість з них не дуже здорові.
  Я особисто вклоняюся перед вами і від імені всієї територіальної громади міста висловлюю безмежну вдячність. Впевнений, що пам'ять про ваші подвиги буде передаватися допоки ми живі, - сказав Владислав Атрошенко.
20 вересня 2017 р.

Бюджет участі: хто лідирує на 20 вересня

Бюджет участі: хто лідирує на 20 вересня   У Чернігові триває голосування за проекти, запропоновані чернігівцями в рамках «Бюджету участі». Голосувати можна як особисто – в одному з пунктів для голосування, так і он-лайн за посиланням https://chernihiv.pb.org.ua/.
 
  За інформацією відділу звернень громадян міської ради станом на сьогоднішній ранок проголосувало 2925 чоловік. Найбільше голосів зібрали такі проекти:
20 вересня 2017 р.

У Чернігові відкрили нове підприємство з іноземними інвестиціями

У Чернігові відкрили нове підприємство з іноземними інвестиціями   Сьогодні в Чернігові відбулося урочисте відкриття нового підприємства з іноземними інвестиціями - ТОВ «Рижський хліб». Завод, який є прикладом сучасного європейського виробництва, збудували підприємці з Латвії.
 
  Як розповів гостям і журналістам генеральний директор ТОВ «Рижський хліб» Геннадій Макаренко, пекарня була збудована майже з нуля за 15 місяців. Орієнтовна кількість залучених латвійський інвестицій сягає від 3 до 5 млн євро.
 
  Завод ще не вийшов на повну потужність, але тут вже працює 65 чернігівців. А в майбутньому, як очікується, буде працювати 300 жителів нашого міста.
19 вересня 2017 р.

Визначені фіналісти фотоконкурсу «ЦЕ МОЄ МІСТО»

Визначені фіналісти фотоконкурсу «ЦЕ МОЄ МІСТО»   На участь у фотоконкурсі надійшло понад 300 знімків від майже 60 професіоналів та любителів фотографії. З них до фіналу потрапило 30 робіт. Експозиція робіт фіналістів відбудеться 21 вересня у Міському Палаці культури.
  Кращих з кращих відібрало компетентне журі: Віктор Кошмал – секретар Національної спілки фотохудожників України у Чернігівській області; Юрій Хромушин – заслужений журналіст України, член Національної спілки фотохудожників України у Чернігівській області; Віленський Леонід – методист обласного методичного центру культури і мистецтв.
19 вересня 2017 р.

Наскільки Чернігів готовий до опалювального сезону?

Наскільки Чернігів готовий до опалювального сезону?   Наскільки теплогенеруючі підприємства Чернігова готові до опалювального сезону?
 
  Сьогодні в міській раді на щотижневій розширеній нараді з питань життєдіяльності міста директор Чернігівської ТЕЦ запевнив, що підприємство зустріне його у всеозброєнні й «готове розпочати хоч завтра». Накопичені запаси вугілля в нього наразі більші, ніж в неаналогічний період минулого року. Окрім того, в український порт вже прибула партія південноафриканського вугілля, яким запаси ТЕЦ поповняться ще. Теплову енергію вона виробляє постійно, тому її споживачі отримують і будуть отримувати гарючу воду в будь-яку пору року без перебоїв.
19 вересня 2017 р.

Міський Call-центр приймає також звернення, що стосуються освіти

Міський Call-центр приймає також звернення, що стосуються освіти   Чернігівці, у яких виникають проблемні питання, що стосуються будь-яких сфер життєдіяльності міста, можуть телефонувати до загальноміського Call-центру за номером 0 800 50 93 50 (безкоштовно).
  Жодне звернення, одержане міським Call-центром, не втрачається. Запис дзвінка відбувається автоматично і прибрати його потім з бази даних просто немає технічної можливості. У деяких випадках ця обставина може бути потрібною і важливою.
  Про це сьогодні зайшла мова на розширеній нараді за участю Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, коли було підняте питання про виконання доручення щодо створення гарячої лінії при управлінні освіти міської ради.
19 вересня 2017 р.

Чернігівський міський голова виступив «за» передачу всіх ДЮСШ до Управління спорту

Чернігівський міський голова виступив «за» передачу всіх ДЮСШ до Управління спорту   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підтримує ідею того, щоби всіма спортивними закладами в місті Чернігові опікувалося одне управління – сім’ї, молоді та спорту. Про це він заявив сьогодні на традиційній міській щотижневій нараді.
 
  Як відомо, 2 дитячо-юнацькі спортивні школи в Чернігові на сьогодні знаходяться в підпорядкуванні Управління освіти міської ради.
 
  Наразі до міського голови звернулася обласна Рада федерацій олімпійських видів спорту з листом, у якому просить передати ці ДЮСШ на баланс і в підпорядкування профільного управління.
19 вересня 2017 р.

Всього сторінок (921)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.