Неділя 25 лютого 2018 р. 03:59 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Орієнтовний план основних заходів з 26 лютого по 2 березня 2018 року

Орієнтовний план основних заходів з 26 лютого по 2 березня 2018 року   26.02.18 - 08.00
  Засідання міської конкурсної комісії
  (зал засідань виконавчого комітету міської ради)
  Фесенко С.І.
24 лютого 2018 р.

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРІ у Чернігові не перевищений

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРІ у Чернігові не перевищений

Сьогодні, 23 лютого, у Чернігівській міській раді під керівництвом заступника міського голови Ольги Хоніч відбулось чергове засідання міського оперативного ...

23 лютого 2018 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями».

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та  доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади  міста Чернігова  (19 сесія  5 скликання) зі змінами та доповненнями».   Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -
  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та
  доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади
  міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями».
23 лютого 2018 р.

Фонд комунального майна повідомляє про приватизацію об’єктів у Чернігові

Фонд комунального майна повідомляє про приватизацію об’єктів у Чернігові

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про те, що у Чернігові приватизована група інвентарних об’єктів, зокрема:

-       ...

23 лютого 2018 р.

Стан дерев на Валу: чи дійдуть фахівці спільної думки?

Стан дерев на Валу: чи дійдуть фахівці спільної думки?   Сьогодні, 23 лютого, на території Валу відбувся прес-тур, у якому могли брати участь і всі бажаючі, на тему того, за якими ознаками визначені аварійно-небезпечні дерева в цьому парку.
 
  На цю зустріч письмово були запрошені представники лісового господарства, завідувач кафедри екології та охорони природи Чернігівського колегіуму ім. Т.Г. Шевченка, а також інші представники громадськості, які публічно висловлювалися «проти» проведення цих робіт.
 
  Під час огляду фахівці КП «Зеленбуд» показали в парку всі обстежені дерева, зокрема, й аварійні, необхідність видалення яких затверджена відповідними актами.
23 лютого 2018 р.

Для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗНЗ міста проведений семінар в рамках проекту "Я маю право"

Для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗНЗ міста проведений семінар в рамках проекту "Я маю право"   22 лютого в управлінні освіти Чернігівської міської ради відбувся семінар для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи на тему «Впровадження правопросвітницького проекту «Я маю право!» у закладах загальної середньої освіти міста Чернігова».
  У заході також взяли участь заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергій Рудий, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова, заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Олена Міщенко, головний спеціаліст відділу розвитку загальної середньої, дошкільної освіти та виховання управління освіти Чернігівської міської ради Олександр Мельниченко.
23 лютого 2018 р.

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано (ВІДЕО)

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано (ВІДЕО)   Повторний архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся і завершився, але жодну з проектних пропозицій не обрано. Засідання журі конкурсу в Чернігівській міській раді відбулося 22 лютого. В журі - архітектори, представники організацій родин загиблих та ветеранів АТО, громадського активу міста, історик та заступник міського голови, відповідальний за напрямок будівництва. Присутні 18 чоловік з правом голосу.
 
  Про те, як відбувався конкурс - у відеосюжеті:
23 лютого 2018 р.

Профспілка закликає не використовувати вчителів у політичній боротьбі

Профспілка закликає не використовувати вчителів у політичній боротьбі   Про результати засідання пленуму Чернігівського міського комітету Профспілки працівників освіти і науки сьогодні, 22 лютого, розповіла заступник голови міського комітету Профспілки Ірина Ведь.
  За її словами, у цьому засіданні взяли участь, зокрема, начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура та голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва. Його учасники прийняли рішення звернутися до депутатів Чернігівської міської ради, щоб вони на найближчій сесії підтримали рішення щодо збільшення видатків на оплату праці працівників закладів загальної середньої освіти на 38,8 млн грн.
22 лютого 2018 р.

Василь Білогура: У питанні поділу класів на групи все буде як і раніше

Василь Білогура:  У питанні поділу класів на групи  все буде як і раніше   Останнім часом в інформаційному просторі з’явилося багато чуток, пов’язаних з нібито можливим погіршенням умов праці вчителів, скороченням вчителів, відміною поділів на класи й тому подібним. Днями була зареєстрована петиція, яка має на меті нав’язати думку, що хтось буцімто хоче заборонити поділ класів на групи.
 
  Ситуацію коментує начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура:
 
  - Останнім часом певні політичні сили намагаються зманіпулювати питаннями вчителів щоби отримати, мабуть, політичні бали. Я, як керівник управління освіти міста, хочу повідомити всім – і педагогам, і решті чернігівців, - що ніякого скорочення не заплановано і його не буде.
22 лютого 2018 р.

23 лютого на Валу – прес-тур щодо стану дерев

23 лютого на Валу – прес-тур щодо стану дерев   23 лютого на території «нижнього» Валу відбудеться прес-тур для журналістів, у якому також можуть взяти участь і всі бажаючі, на тему стану дерев у цьому парку.
 
  Фахівець КП «Зеленбуд» готовий показати в парку всі обстежені дерева та ті з них, які визнані аварійними. А також - пояснити як ознаки, за якими зроблені висновки щодо їх аварійності, так і можливі наслідки в тому випадку, якщо їх залишити як є.
22 лютого 2018 р.

Всього сторінок (980)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.