Неділя 26 травня 2019 р. 03:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Чернігівцям презентували проектне рішення з реконструкції міського парку

Чернігівцям презентували проектне рішення з реконструкції міського парку   Щойно в Чернігівській міській раді відбулася публічна презентація проектного рішення з реконструкції Центрального парку культури та відпочинку та частини лісопарку Кордівка в Чернігові. Презентувала проектне рішення автор - архітектор відомого харківського проектного бюро «Сіті-дизайн» Майя Поливанова.
 
  - Це була ініціатива чернігівського міського голови – запросити до роботи над таким масштабним проектом фахівців, які вже мають досвід проектування подібних об’єктів. В Україні парків, які можна взяти за основу, лише кілька. Усі знають, що найбільш успішним є парк Горького в Харкові, який є магнітом для цього міста.
 
  Це позиція і міського голови, і всієї нашої команди: для того щоб місто розвивалося, потрібні нові ресурси, нові інвестиції – і потрібні магніти. Такий проект, якщо він буде реалізований протягом якогось зрозумілого часу, може стати магнітом і для туристів, які привезуть сюди кошти, і для інвесторів. Тому цей масштабний проект має бути реалізований, - сказав, розпочинаючи презентацію, заступник міського голови Олександр Ломако.
24 травня 2019 р.

Орієнтовний план основних заходів з 27 травня по 1 червня 2019 року

Орієнтовний план основних заходів з 27 травня по 1 червня 2019 року   27.08.19 - 08.00
  Засідання міської конкурсної комісії
  (зал засідань виконавчого комітету міської ради)
  Фесенко С.І.
24 травня 2019 р.

24 травня – випуск першої Школи амбасадорів

24 травня – випуск першої Школи амбасадорів   Урочисте вручення дипломів першої Школи амбасадорів міста Чернігова відбудеться сьогодні, 24 травня, на малій міській сцені (Алея героїв) о 17.00.
 
  До випуску дійшли всі слухачі першої Школи амбасадорів: вручатимуть 25 дипломів. Можна буде як познайомитися з амбасадорами, так і переглянути на екрані короткі відео анонси їх авторських екскурсій.
 
  Одразу після вручення відбудеться концерт.
24 травня 2019 р.

На вулиці Рокоссовського будується новий міні-сквер

На вулиці Рокоссовського будується новий міні-сквер   На вулиці Рокоссовського за будинком 16а, на ділянці навпроти Територіального центру соціального обслуговування Деснянської районної ради, почалися роботи з облаштування майбутнього міні-скверу. Це ділянка, з якої в цьому році прибраний торговий МАФ і яку після цього вирівняли та розчистили.
 
  Про те, яким буде новий сквер і коли закінчаться роботи, розповів керівник міського комунального підприємства «Зеленбуд» Роман Старіков:
 
  - Під час розробки проекту також спілкувалися з місцевими мешканцями, врахували їхні побажання: робимо посилену центральну доріжку для можливого заїзду аварійної техніки до шахт, які знаходяться поряд з будинком. Перший етап робіт плануємо закінчити через півтора місяці. Озеленювачі зайдуть на ділянку після того, як тут завершать укладати плитку на доріжках. Газони вони зроблять літом, а вже дерева та кущі висадимо восени, коли сприятливі для цього погодні умови. Площа цього скверу – 1240 квадратних метрів.
24 травня 2019 р.

26 травня – традиційний масовий велопробіг у Чернігові

26 травня – традиційний масовий велопробіг у Чернігові

26 травня – всеукраїнський велодень. У Чернігові його відзначать традиційним масовим велопробігом, який відбудеться в нашому місті вже водинадцяте.

...
23 травня 2019 р.

Дістатися до міського пляжу можна новозбудованою дорогою по вулиці Береговій

Дістатися до міського пляжу можна новозбудованою дорогою по вулиці Береговій   Уже за кілька днів у Чернігові завершиться двоетапне будівництво головної вулиці, яка веде до міського пляжу «Золотий Берег».
 
  Працівники «ШБУ-14», сьогодні на вул.Берегова розпочали укладати верхній шар асфальтобетонного покриття. На ділянці дороги вул.Молодчого від вул.Берегової до перехерстя з вул.Шевченка також буде укладено останній шар дорожнього полотна. Після завершення асфальтування буде нанесено дорожню розмітку.
23 травня 2019 р.

Чернігівські лікарні отримали додаткове обладнання для енергоменеджерів

Чернігівські лікарні отримали додаткове обладнання для енергоменеджерів   Спільний українсько-німецький проект «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», важливою частиною якого було фахове навчання енергоменеджерів усіх лікарень Чернігова, 23 і 24 травня проводить у нашому місті заключний навчальний тренінг.
 
  На його початку представники проекту подарували кожній з міських лікарень додаткове обладнання, яке допоможе у повсякденній роботі з вимірювання енергоефективності приміщень (першу частину комплекту лікарні одержали в листопаді 2017 року). У ході тренінгу відбудеться теоретичне та практичне навчання тонкощам вимірювання ним.
 
  Кожна з міських лікарень одержала реєстратор температури та вологості з автоматичною передачею даних, струмові кліщі для вимірювання параметрів електричної енергії, анемометр, який дозволяє вимірювати температуру та швидкість руху повітря, детектор вимірювання СО2 (вимірює температуру, вологість, концентрацію вуглецю). Додатково – для міста – подарований також тепловізор.
23 травня 2019 р.

Район вулиці Пухова готують до переходу на збір сміття в підземні контейнери

Район вулиці Пухова готують до переходу на збір сміття в підземні контейнери   Чим великі заглиблені контейнери для сміття місту кращі за звичайні? Це прокоментував директор комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок.
 
  «Логістично підприємству вигідніше буде вивозити. Чи робити один підйом і загружати 3 куби сміття зразу – чи робити навіть три підйоми. Плюс це естетичніше: не видно сміття, немає смороду», - розповів він.
 
  Зараз у місті вже збудовано 5 нових майданчиків з заглибленими контейнерами. Всі вони на вулиці Пухова. Такі ж цього літа з’являться у дворах по вулиці Рокоссовського. Загалом цього року їх побудують 20-25 таких майданчиків. На кожному буде, в залежності від кількості мешканців у прилеглих будинках, від 1 до 3 підземних контейнерів.
23 травня 2019 р.

До пляжу «Золотий берег» ходитиме автобусний маршрут №15

До пляжу «Золотий берег» ходитиме автобусний маршрут №15

1 червня в Чернігові відбудеться відкриття пляжного сезону на «Золотому березі».

Щоб чернігівцям було зручно доїхати на пляж, з 25 ...

23 травня 2019 р.

Олександр Ломако: кожен чернігівець може долучитися до змін на краще у місті

Олександр Ломако: кожен чернігівець може долучитися до змін на краще у місті   Заступник міського голови Олександр Ломако закликав чернігівців подавати свої проекти для реалізації у рамках Бюджету участі:
 
  "Шановні чернігівці! Кожен мешканець міста може запропонувати проекти для свого мікрорайону, своєї групи за інтересами, спортивної секції і багато іншого. Це проекти, які, на вашу думку, можуть покращити життя у місті, у вашому дворі, у вашій школі, або взагалі зробити якісь інновації для Чернігова, яких, на вашу точку зору, не вистачає.
 
  Ми дуже цінуємо ці проекти, тому що влада не може бачити всього, що потрібно містянам, і саме тому механізм бюджету участі є дуже важливим. Тому що люди організовуються у групи, думають над ідеєю, потім оформлюють її у вигляді проекту, подають заявку, потім відстоюють її на профільних засіданнях комісії, і потім вона ставиться восени на голосування. Саме так формується громадянське суспільство!"
23 травня 2019 р.

Всього сторінок (1136)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.