Понеділок 21 травня 2018 р. 17:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації з обстеження та знесення зелених насаджень для м. Чернігова»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації з обстеження та знесення зелених насаджень для м. Чернігова»   На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації з обстеження та знесення зелених насаджень для м. Чернігова» та аналіз регуляторного впливу даного акта.
21 травня 2018 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний тридцять першої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний тридцять першої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Сьогодні, 21 травня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд тридцять першої сесії ...

21 травня 2018 р.

У Чернігові перший тест з математики складатимуть 1763 майбутніх абітурієнта

У Чернігові перший тест з математики складатимуть 1763 майбутніх абітурієнта   Завтра, 22 травня, розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Майбутні абітурієнти проходитимуть перший тест - математику.
 
  У Чернігові для складання тесту з математики зареєструвалися 1763 випускника цього року та попередніх років. За інформацією навчально-методичного центру управління освіти міської ради, у місті відкриються 7 пунктів тестування. А саме: у школах №№ 32, 33 та у вищих навчальних закладах - Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Чернігівський національний технологічний університет, Академія Державної пенітенціарної служби України, коледж транспорту та комп’ютерних технологій, коледж економіки і технологій.
21 травня 2018 р.

Про те, як виконуються обіцянки міського голови, звітуватимуть публічно

Про те, як виконуються обіцянки міського голови, звітуватимуть публічно   Хід виконання обіцянок, даних Чернігівським міським головою на зустрічах з чернігівцями за місцем проживання, буде обговорюватися публічно - на щотижневих міських розширених нарадах, які проходять у присутності журналістів і транслюються он-лайн. Таким же чином будуть даватися й відповіді на питання, які були задані мешканцями на цих зустрічах, але вимагали часу на з’ясування обставин.
 
  Усі підняті питання братимуться на облік і контроль з чітким визначенням завдань, відповідальних і термінів виконання. Саме таке завдання поставив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед усіма своїми підлеглими. Найближча така нарада – завтра, 22 травня. Початок о 8.00. Дивіться трансляцію на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради або на сторінці «Прес-служба Чернігівської міської ради» в соціальній мережі «Facebook».
21 травня 2018 р.

Капітальний ремонт доріг приватного сектору міста Чернігова у 2018 році

Капітальний ремонт доріг приватного сектору міста Чернігова у 2018 році   Капітальний ремонт доріг приватного сектору міста Чернігова у 2018 році
 
  Перелік об`єктів по капітальному ремонту доріг приватного сектору:
21 травня 2018 р.

У Чернігові вшанували пам’ять жертв політичних репресій

У Чернігові вшанували пам’ять жертв політичних репресій

До Дня пам'яті жертв політичних репресій 20 травня відбувся жалобний захід на 20-у кілометрі Гомельського шосе поблизу с. Халявин Чернігівського району.  ...

21 травня 2018 р.

Орієнтовний план основних заходів з 21 по 25 травня 2018 року

Орієнтовний план основних заходів з 21 по 25 травня 2018 року   21.05.18 - 08.00
  Засідання міської конкурсної комісії
  (зал засідань виконавчого комітету міської ради)
  Фесенко С.І.
18 травня 2018 р.

Сьогодні найстарший навчальний заклад міста відзначає своє 150-річчя

Сьогодні найстарший навчальний заклад міста відзначає своє 150-річчя   Чернігівський базовий медичний коледж - один з найстарших навчальних закладів України, відзначає своє 150-річчя. Урочистості з цієї нагоди пройшли у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.
 
  Привітати колектив навчального закладу із поважним ювілеєм прийшли керівники міста й області: заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, викладачі та випускники минулих років, громадськість міста.
 
  Директор Чернігівського базового медичного коледжу, Заслужений працівник охорони здоров’я, відмінник освіти України Микола Самойленко, вітаючи колектив із видатною датою, повідомив, що 150 років тому у тільки відкритій фельдшерській школі навчалися перші 30 слухачів. За цей час навчальний заклад дав путівку в життя понад 120 тисячам випускників, а очолювали заклад 17 директорів.
18 травня 2018 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та  доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади  міста Чернігова  (19 сесія  5 скликання) зі змінами та доповненнями»   Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями»
18 травня 2018 р.

Оголошення про скликання тридцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Оголошення про скликання тридцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання   Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 31 травня 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться тридцять перша сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.
18 травня 2018 р.

Всього сторінок (1019)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.