Понеділок 17 червня 2019 р. 23:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У другій міській лікарні стартував «Діалог з адміністрацією»
Чернігівська міська лікарня №2 з кожним кроком наближається до потреб своїх пацієнтів та прагне поліпшити роботу закладу. Відсьогодні – 22 січня –  на сторінках медзакладу  в соціальній мережі «Фейсбук» :

стартує проект «Діалог з адміністрацією». Тож кожен із вас під викладеним постом може поставити запитання представнику адміністрації другої міської лікарні. Щомісяця медичний заклад  викладатиме відеозвіт із відповідями на всі ваші запитання.
Спікери:
• Фаль Володимир Петрович – головний лікар ЧМЛ №2
• Якунін Валерій Михайлович – заступник головного лікаря з медичної частини;
• Рибачук Едуард Петрович – заступник головного лікаря з хірургічної роботи;
• Сорокіна Інна Володимирівна – заступник головного лікаря з поліклінічної роботи;
• Фурс Наталія Миколаївна – заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності;
• Леоненко Світлана Анатоліївна – заступник головного лікаря з медсестринства.
Запрошуємо до конструктивного діалогу!
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?