Неділя 22 вересня 2019 р. 20:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Проспек Миру,44, м. Чернігів, 14005, тел. (факс): (04622)77-72-96

E-mail: uoz@chernigiv-rada.gov.ua, web: www.uoz-chernigov.at.ua, код ЄДРПОУ 02013308

20.12.2018   № 01-24/1686

Оголошення

Управління охорони здоров’я міської ради оголошує проведення конкурсу для визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій населення.

Відбір аптек здійснюватиметься за певними необхідними умовами, а саме:

• наявність створеного реєстру даної категорії громадян, який дозволяє контролювати динаміку відпуску ліків кожній особі зокрема;

• цілодобовий графік роботи аптечних закладів;

• достатній асортимент лікарських засобів;

• місячний запас лікарських засобів;

• доставка ліків хворим, які не можуть пересуватись;

• достатньо розгалужена мережа аптек;

• наявність власного транспорту;

• можливість доставки лікарських засобів протягом години із дотриманням холодового ланцюга;

• наявність холодильного обладнання;

• відповідність ціни на лікарські засоби щодо реєстру оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення: постанова КМУ від 2 липня 2014 р. № 240 «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів», постанова КМУ від 5 березня 2014 р. № 73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну», постанова КМУ від 23 березня 2016 р. № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та наказ МОЗ України від 18.08.2014 № 574 «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін та форм декларації зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України  9 вересня 2014 р. за № 1097/25874.

Учасник конкурсу (далі - Учасник) повинен надати такі документи:

1. Копія Статуту (положення) або іншого установчого документу Учасника та всіх змін до нього (якщо такі вносилися), завірена відповідальною особою та печаткою.

2. Довідка,  яка містить відомості про Учасника:

а) реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);

б) керівник (посада, ім’я, по батькові, телефон для контактів);

в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма;

1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або виписка (витяг) з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб, завірена відповідальною особою та печаткою Учасника.

2. Копія довідки з ЄДРПОУ, завірена відповідальною особою та печаткою Учасника.

3. Копію свідоцтва платника податку на додану вартість, завірена відповідальною особою та печаткою Учасника.

4. Копії ліцензій відповідно статті 9 «Види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню», передбачених  Законом України 01.06.2000 № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», завіренні відповідальною особою та печаткою Учасника.

Для участі у конкурсі запрошуємо  прибути :

4 січня 2019 року о 10:00 годині за адресою:

м. Чернігів, проспект Миру,44, 6 поверх

Начальник управління          В. В. Кухар