Понеділок 16 вересня 2019 р. 15:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові відбувся Інноваційний освітній форум, ініційований депутатом від "Нашого краю"

 У Чернігові вперше пройшов Інноваційний освітній форум, що був присвячений проблемам і викликам Нової української школи. Захід був організований у стінах Національного університету "Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка" та зібрав понад 400 учителів, науковців з різних регіонів України. Гасло першого форуму - "Твори. Надихай. Втілюй".
 Ініціаторами проведення Інноваційного форуму стали учасниця ТОП-20 найкращих учителів України минулого року за версією премії Global Teacher Prize Ukraine, вчителька математики та інформатики Чернігівської школи №2 Оксана Коваленко та старший викладач Національного університету «Чернігівський колегіум», депутат Чернігівської міської ради від партії "Наш край" Наталія Хольченкова.
 Учасників заходу також привітав ректор університету, депутат Чернігівської міськради від "Нашого краю" Микола Носко.
 Теоретики і практики педагогічної діяльності обговорили низку питань, а також у рамках форуму відбулися майстер-класи, тренінги, творчі майстерні знаних освітян не тільки Чернігівщини, а й усієї України.
 Наталія Хольченкова висловила сподівання, що такі інноваційні форуми стануть для Чернігова традиційними і сприятимуть практичному втіленню засад Нової української школи.Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.