Вівторок 12 листопада 2019 р. 02:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять дев’ята сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  23  червня 2009 р.

      м. Чернігів


Про виготовлення технічної документації
із землеустрою щодо складання документа,
що посвідчує право користування земельною
ділянкою під об’єктами нерухомості

 

Враховуючи клопотання юридичних осіб та з метою оперативного вирішення питань щодо регулювання земельних відносин при виготовленні технічної документації із землеустрою, щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою під об’єктами нерухомості, керуючись статтями 120, 123 Земельного кодексу України та пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надання у користування земельної ділянки або її частини, межі якої встановлені в натурі (на місцевості), без зміни її цільового призначення, здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2. Вважати встановленими межі земельних ділянок для експлуатації об'єктів нерухомості при умові, що за згодою землекористувача обумовлені межі та площа земельної ділянки для експлуатації об'єкту нерухомості, що відчужується, про що складено відповідний акт про встановлення та погодження меж земельної ділянки.

3. При наявності акту встановлення та погодження меж земельної ділянки для експлуатації об’єкту нерухомості, землевпорядні організації, які мають відповідні дозволи (ліцензії) виготовляють технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою для експлуатації об’єкту нерухомості.

4. Відповідно до пункту 1 статті 73 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” рішення є обов’язковим для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасового проживають на відповідній території.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у п’ятиденний термін.

6. Це рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин ( Бережний В.М.).

 

 

Міський голова                                                          О.В.Соколов

 


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.