Вівторок 12 листопада 2019 р. 02:41 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять дев’ята сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 


Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної   громади 
м. Чернігова житлового фонду

 

Відповідно до  пункту 51 частини 1 статті 26  та пункту 1 частини 9    статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” міська рада   в и р і ш и л а:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова відомчого та державного житлового фонду разом із вбудованими та прибудованими нежитловими приміщеннями, зовнішніми мережами електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення, а також будівлями, призначеними для обслуговування цього фонду, згідно з   додатком.

2. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року  “Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 16 травня 2002 року (2 сесія 4 (24) скликання)” (11 сесія 4 (24) скликання).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Друцький С.О.) та заступника міського голови Літвінова М.І.

       

 

Міський голова                                                                        О.В. Соколов


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.