Неділя 17 листопада 2019 р. 01:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять дев’ята сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 


Про Генеральний план розвитку
Національного архітектурно -
історичного заповідника «Чернігів
стародавній» у м. Чернігові з
визначенням меж та зон охорони
пам’яток заповідника

 

Розглянувши текстові і графічні матеріали Генерального плану розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» у м. Чернігові з визначенням меж та зон охорони пам’яток заповідника,  які  розроблені Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень Міністерства культури і туризму України, керуючись пунктом 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10  Закону України «Про планування і забудову територій», статтею 12  Закону України  «Про основи містобудування», міська рада вирішила:

1.  Затвердити Генеральний план розвитку Національного архітектурно - історичного заповідника  «Чернігів  стародавній» у м. Черніговіз визначенням меж та зон охорони пам’яток заповідника з урахуванням наступних змін:

1.1 Висотність забудови мікрорайонів «Кавказ» та «Лісковиця» прийняти на основі діючих Правил забудови та використання території м. Чернігова (коригування) та деталізувати її за секторами з урахуванням сприйняття цієї забудови з основних видових точок міста.

1.2  Викласти абзац 9 підпункту 1 пункту І розділу ІХ «Визначення заходів з охорони, використання, реставрації, реабілітації, музеєфікації пам’яток заповідника, збереження традиційного характеру середовища» у наступній редакції: «Реконструкція існуючого дитячого майданчика з урахуванням території колишнього літнього торгового майданчика з боку вул. Преображенської з перетворенням його у дитяче містечко в архітектурно-стилістичних формах, які відповідають характеру середовища, що має особливу історико-культурну цінність, а також реконструкція фонтанів з боку вул. Преображенської».

1.3  Виключити абзац 5 «Встановлення огорожі навколо П’ятницької церкви згідно з актом землевідводу» підпункту 11 пункту І розділу ІХ «Визначення заходів з охорони, використання, реставрації, реабілітації, музеєфікації пам’яток заповідника, збереження традиційного характеру середовища» з текстової частини Генерального плану розвитку .

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.)  у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4.  Контроль   за  виконанням   цього  рішення покласти  на  заступника міського голови  Сердюка О.В.,  начальника управління  архітектури  та містобудування  міської ради  Павлінську Л.В. та постійну  комісію міської  ради  з питань  архітектури,  будівництва та  регулювання  земельних відносин  міської  ради (Бережний В.М.).

 

 

 Міський голова                                                                                  О.В.СоколовАнонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.