Вівторок 12 листопада 2019 р. 02:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять восьма сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 


Про забезпечення інформаційного доступу
до актів органів місцевого
самоврядування

 

З метою забезпечення вимог статей 9, 10, 21 Закону України “Про інформацію”, задоволення інформаційних потреб територіальної громади міста Чернігова та доведення до публічного відома актів нормативно-правового характеру, керуючись статтями 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Акти нормативно-правового характеру, прийняті Чернігівською міською радою та її виконавчим комітетом, підлягають обов’язковому оприлюдненню на офіційному сайті Чернігівської міської ради  (http://www.chernigiv-rada.gov.ua) не пізніше 5 ( п’яти ) робочих днів з дня набрання ними чинності.

2.  Забезпечення виконання цього рішення покласти на відділ сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л.І.) та відділ зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) .

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О.С. та постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян  ( Куранда Н.Я. ).  

 

 

Міський голова                                                                                                       О.В. СоколовАнонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.