Середа 20 листопада 2019 р. 21:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять четверта сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н ЯПро внесення змін та доповнень
до рішення міської ради від 20.03.2008 року
„Про порядок  розміщення гральних автоматів,
тоталізаторів, букмекерських контор
на території міста Чернігова”
(двадцять шоста сесія п’ятого скликання)


З метою вдосконалення порядку розміщення гральних закладів, зменшення соціальних ризиків, пов'язаних з діяльністю об'єктів гральної індустрії, збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок легалізації та підвищення прозорості у діяльності суб'єктів господарювання, які проводять азартні ігри на території міста Чернігова, керуючись пунктом 10 статті 10 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, статтею 25, пунктом 30 частиною 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Чернігівська міська рада вирішила:

Внести зміни та доповнення до рішення міської ради від 20.03.2008 року „Про порядок  розміщення гральних автоматів, тоталізаторів, букмекерських контор на території міста Чернігова” (двадцять шоста сесія п’ятого скликання), виклавши Порядок про розміщення гральних закладів на території міста Чернігова у редакції, що додається.

Припинити практику надання дозволів на проектно-пошукові роботи та будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими у перших та цокольних поверхах нежитлових приміщень без визначеного виконавчим комітетом міської ради та встановленого проектом призначення цих приміщень до внесення змін у Державні будівельні норми України ДБН В.2.2-15-2005 „Житлові будинки” та ДБН В.22-9-99 „Громадські будинки та споруди”.

Заборонити відчуження об'єктів нерухомого майна, що перебувають у власності територіальної громади м. Чернігова, та передачу їх в оренду суб'єктам господарювання для проведення азартних ігор.

У разі використання орендованих, відчужених об'єктів, що перебувають (перебували) у власності територіальної громади м. Чернігова, не за цільовим призначенням, зокрема для проведення азартних ігор, у встановленому порядку порушувати питання про розірвання договору оренди (купівлі-продажу).

Управлінню торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міської ради (Стах А.Ю.) доручити : 

4.1. Звернутись до ДПІ у м. Чернігові з клопотанням про проведення повної інвентаризації торгових патентів та подальшої перевірки кількості виданих патентів - реальній кількості гральних місць (гральних автоматів, гральних столів).

4.2. Постійно проводити роботу щодо виявлення фактів несанкціонованого розміщення гральних автоматів, іншого грального обладнання в місцях, не пристосованих для проведення азартних ігор, та вживати заходи відповідно до чинного законодавства.

Міському відділу УМВС України у Чернігівській області (Парфентьєв В.М.): рекомендувати посилити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання вимог чинного законодавства, що стосуються заборони участі в азартних іграх осіб віком до 18 років, проведенням азартних ігор за наявності документів дозвільного характеру.

Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення. 

Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О., постійну комісію з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Друцький О.О.) та постійну комісію з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бережний В.М.).

 

         

Міський голова                                                                                 О.В.Соколов


 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.