Середа 20 листопада 2019 р. 21:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять третя сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н ЯПро внесення доповнення до рішення
міської ради від 14 листопада 2008 року
“Про встановлення розміру фіксованого
податку на доходи фізичних осіб від
зайняття підприємницькою діяльністю”
(32 сесія 5 скликання)

 

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 14 розділу ІV Декрету Кабінету Міністрів України “Про прибутковий податок з громадян”, відповідно до пункту 22.10 статті 22 з урахуванням положень пункту 9.12 статті 9 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” міська рада в и р і ш и л а:

1. Пункт 5 рішення міської ради від 14 листопада 2008 року “Про встановлення розміру фіксованого податку на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю” (32 сесія 5 скликання) доповнити словами: “крім пункту 3 цього рішення”.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

3. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Білоусова О.О., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Лебідь В.В.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Друцький С.О.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф.М.).

 

 

Міський голова                                                                             О.В. СоколовАнонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.