Неділя 17 листопада 2019 р. 01:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять третя сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н ЯПро встановлення мінімальної вартості
місячної оренди 1 (одного) квадратного
метра загальної площі нерухомого
майна у місті Чернігові на 2009 рік

 

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до підпункту 9.1.2 пункту 9.1 статті 9 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” та пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 року № 1787 “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, міська рада вирішила:

1. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2009 рік на рівні 4,35 грн.

2. До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

2.1. Коефіцієнт місцезнаходження об’єкта нерухомого майна, який у разі його розміщення у центральній частині міста Чернігова (зони 1, 2) дорівнює 2, близько від центру (зона 3, 4) – 1,5, далеко від центру (зони 5, 6) – 1.

Межі зон визначені відповідно до додатку № 5 до рішення міської ради від 12.04.1995 року “Про програму приватизації об’єктів комунальної власності Чернігівської міської ради на 1995 рік” (3 сесія 2 (22) скликання).

2.2. Коефіцієнт функціонального використання об’єкта нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб – 1.

3. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

4. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2009 року.

5. З 1 січня 2009 року вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 21 грудня 2007 року „Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2008 рік” (23 сесія 5 скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Лебідь В.В.) та з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Друцький С.О.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф.М.).

 

 

Міський голова                                                                              О.В. СоколовАнонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.