Середа 20 листопада 2019 р. 21:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА  МІСЬКА   РАДА

(тридцять друга сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14 листопада 2008 року

     м. ЧернігівПро встановлення розмірів ставок
єдиного податку для фізичних осіб –
суб’єктів підприємницької діяльності

 

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 2 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” у редакції Указу Президента України від 28 червня 1999 року № 746/99 “Про внесення змін до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” міська рада в и р і ш и л а :

1. Затвердити розміри ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, зареєстрованих у м. Чернігові, залежно від виду діяльності, згідно з додатком до цього рішення.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

3. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2009 року.

4. З 1 січня 2009 року вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 7 червня 2001 року “Про встановлення розміру ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності” (19 сесія 3(23) скликання) зі змінами і доповненнями (10 сесія 4 (24) скликання, 12 сесія 5 скликання).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Білоусова О.О., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Лебідь В.В.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Друцький С.О.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф.М.).

 

 

Міський голова                                                                          О.В.Соколов


 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.