Середа 20 листопада 2019 р. 21:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА  МІСЬКА   РАДА

(тридцять друга сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14 листопада 2008 року

     м. Чернігів

 


Про встановлення розміру фіксованого
податку на доходи фізичних осіб від
зайняття підприємницькою діяльністю

 

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 14 розділу ІV Декрету Кабінету Міністрів України “Про прибутковий податок з громадян”, відповідно до пункту 22.10 статті 22 з урахуванням положень пункту 9.12 статті 9 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити розміри фіксованого податку за календарний місяць на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи шляхом продажу товарів на всіх ринках міста згідно з додатком до цього рішення.

Встановлені розміри фіксованого податку застосовуються на всіх ринках міста Чернігова.

2. При видачі патенту на здійснення торгівлі декількома групами товарів фіксована сума податку стягується з громадян за найбільшим розміром із тих видів, на які викупається патент.

3. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

4. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2009 року.

5. З 1 січня 2009 року вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 7 червня 2001 року „Про встановлення розміру фіксованого податку для громадян” (19 сесія 3(23) скликання) зі змінами і доповненнями (10 сесія 4(24) скликання, 12 сесія, 13 сесія 5 скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Білоусова О.О., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Лебідь В.В.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Друцький С.О.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф.М.).

 


Міський голова                                                                             О.В. Соколов

 


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.