Вівторок 12 листопада 2019 р. 02:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять третя сесія п'ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 


від  12  грудня 2008 р.

       м. Чернігів

 


Про внесення змін та доповнень до рішення
міської ради від 18 квітня 2006 року "Про
Регламент Чернігівської міської ради п’ятого
скликання" (2 сесія 5 скликання) зі змінами і
доповненнями (12, 24, 26 сесії 5 скликання)

 

З метою приведення Регламенту Чернігівської міської ради п’ятого скликання у відповідність до законів України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (№812-V від 22.03.2007 р.), "Про внесення змін до статей 46 та 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (№520-VІ від 18.09.2008 р.) та керуючись пунктом 1 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада вирішила:

1. Внести до Регламенту Чернігівської міської ради п’ятого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 18 квітня 2006 року "Про Регламент Чернігівської міської ради п’ятого скликання" (2 сесія 5 скликання) зі змінами і доповненнями (12, 24, 26 сесії 5 скликання) наступні зміни та доповнення:

1.1. У статті 2 слово "правомочною" замінити словом "повноважною".

1.2. У статті 8 слова "Кожна сесія" замінити словами "Кожне пленарне засідання сесії міської ради".

1.3. Статтю 9 викласти у такій редакції: "Перша сесія новообраної міської ради скликається міською територіальною виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів міської ради в кількості, яка забезпечує повноважність складу ради відповідно до статті 45 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Рада вважається повноважною за умови обрання не менш як двох третин депутатів від загального складу ради). Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова міської територіальної виборчої комісії, який інформує раду про підсумки виборів депутатів міської ради, а також про підсумки виборів міського голови. З моменту визнання повноважень депутатів міської ради нового скликання та новообраного міського голови відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" головує на пленарних засіданнях міський голова.

У разі якщо на час проведення першої сесії міський голова не обраний, про що на сесії ради інформує голова міської територіальної виборчої комісії, міська рада обирає тимчасову президію з числа депутатів міської ради в кількості трьох - п’яти осіб. Члени тимчасової президії почергово головують на пленарних засіданнях ради до обрання секретаря міської ради. З часу обрання секретаря міської ради він головує на пленарних засіданнях міської ради."

1.4. Другий абзац статті 12 після слів "зазначені особи не скликають сесію" доповнити словами "або у разі якщо посади міського голови і секретаря міської ради є вакантними".

1.5. Статтю 13 після слів "сесії міської ради" доповнити словами "відповідно до статей 10, 11, 12 цього Регламенту" і доповнити реченням наступного змісту "Рішення про скликання сесії доводиться до відома депутатів та населення шляхом його оприлюднення в офіційних засобах масової інформації".

1.6. В першому абзаці статті 20 слово "правомочною" замінити словом "повноважною".

1.7. Останній абзац статті 44 – 1 викласти в такій редакції: "Рішення ради складається зі схвалених міською радою пунктів".

1.8. Статтю 60 після слів "рішення підписуються" доповнити словом "особисто".

1.9. Статтю 97 викласти в такій редакції: "Секретар міської ради працює в раді на постійній основі. Секретар міської ради обирається радою таємним голосуванням з числа депутатів міської ради за пропозицією міського голови. Пропозиція щодо кандидатури секретаря міської ради може вноситись на розгляд ради не менш як половиною депутатів міської ради від загального складу міської ради (не менш як 25 депутатів) у разі, якщо:

1) на день проведення першої сесії міської ради, обраної на чергових виборах, не завершені вибори міського голови;

2) міська рада не підтримала кандидатуру на посаду секретаря міської ради, запропоновану міським головою;

3) протягом тридцяти днів з дня відкриття першої сесії міської ради міський голова не вніс кандидатуру на посаду секретаря ради;

4) на наступній черговій сесії міської ради після виникнення вакансії секретаря міської ради у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень міський голова не вніс кандидатуру на посаду секретаря міської ради;

5) посада секретаря міської ради стає вакантною під час вакантності посади міського голови у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень."

1.10. Статтю 99 викласти в такій редакції: "У разі якщо міська рада не підтримала кандидатуру на посаду секретаря міської ради, внесену на її розгляд не менш як половиною депутатів міської ради від загального складу міської ради згідно з частиною другою статті 97 Регламенту, наступну пропозицію щодо кандидатури секретаря міської ради вносить міський голова."

2. Відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л.І.), організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф.І.), загальному відділу міської ради (Редік А.В.) відповідно до внесених змін та доповнень відредагувати текст Регламенту Чернігівської міської ради п’ятого скликання, надрукувати його у кількості, необхідній для забезпечення ним депутатів міської ради та відповідних посадових осіб, структурних підрозділів міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О.С. та постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян (Куранда Н.Я.)


 

Міський голова                                                                     О.В. СоколовАнонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.